Geen inhoud

Art.nr.: EDS-205
Moxa 5-port entry-level unmanaged Ethernet switches, DIN rail mountable
Merk:
Moxa
Art.nr.: EDS-205A
Moxa 5-port unmanaged Ethernet switches, redundant dual power input
Merk:
Moxa
Art.nr.: EDS-208
Moxa 8-port entry-level unmanaged Ethernet switches, DIN rail mountable
Merk:
Moxa
Art.nr.: EDS-208A
Moxa 8-port unmanaged Ethernet switches, redundant dual power input
Merk:
Moxa
Art.nr.: EDS-309-3M-SC
Moxa Industrial Smart Ethernet Switch with 6 10/100BaseT(X) ports, 3 100BaseFX port, multi mode SC
Merk:
Moxa
Art.nr.: EDS-309-3M-ST
Moxa Industrial Smart Ethernet Switch with 6 10/100BaseT(X) ports, 3 100BaseFX port, multi mode ST
Merk:
Moxa
Art.nr.: EDS-316
Moxa 16-port unmanaged Ethernet switches, DIN rail mountable
Merk:
Moxa
Art.nr.: EDS-405A
Moxa 5-port entry-level managed Ethernet switches, DIN rail mountable
Merk:
Moxa
Art.nr.: EDS-405A-T
Moxa 5-port entry-level managed Ethernet switches, DIN rail mountable
Merk:
Moxa
Art.nr.: EDS-408A
Moxa 8-port entry-level managed Ethernet switches, DIN rail mountable
Merk:
Moxa

Pagina's

HPS Industrial BV staat ook dit jaar weer op het Machinebouw Event op donderdag 6 december in het 1931 Congrescentrum in Den Bosch.


Tijdens de vijfde editie van het Machinebouw Event is het thema Praktische toepasbaarheid van Industrie 4.0, Big Data IIoT voor machinebouw en haar klanten. Machines dienen tegenwoordig steeds kleiner, beter, mooier, goedkoper, sneller et cetera te worden. Daarom staat de vraag op het Machinebouw event centraal: hoe denken toeleveranciers mee, om goede oplossingen te maken, zodat machinebouwers argumenten in hun markt hebben!


Breng dus gerust een bezoek aan de stand en registreer je alvast voor het evenement via deze link : Aanmelden